Zasnubne prstene - všetko čo potrebujete vedieť o diamantových šperkoch

+ 22
+ 2

Diamantový alebo obyčajný zásnubný prsteň?

Každý jeden chlap riešil, alebo ešte len bude riešiť jeden veľký problém, a to: "Aký zásnubný prsteň jej mám kúpiť?" Preto Vám prinášame prehľadný rozbor možností a cenových relácií zásnubných prsteňov.

3 hlavné možnosti

 

Zásnubné prstene s diamantom podľa ceny

  1. zásnubné prstene zadarmo
  2. šiatrové zásnubné prstene
  3. zásnubný prsteň s diamantom - napr. len za 300 EUR
 
  • zásnubné prstene s diamantom do 299 EUR
  • zásnubné prstene s diamantom od 300 - 499 EUR
  • zásnubné prstene s diamantom od 500 - 999 EUR 
  • exluzívne zásnubné prstene s diamantom od 1000 EUR

Ak ste sa rozhodli požiadať svoju priateľku o ruku, určite ste dospeli k problematike, aký zásnubný prsteň kúpiť. Samozrejme málokto môže kúpiť pre svoju lásku 2-3ct (karátový) diamantový zásnubný prsteň. Pri rozhodovaní o cene prsteňa každý jeden muž príde aj k myšlienke:

Načo kupovať drahý zásnubný prsteň, veď najdôležitejšie je to, že sa ľúbime.

Zásnubné prstene zadarmo

Pri rozmýšľaní nad týmto problémom, mnoho chlapov zájde mysľou až k extrémnym riešeniam. "Veď zásnubný prsteň jej predsa môžem aj kľudne vyrobiť, napr. z bavlnky, drôtiku alebo trávy." 

Áno, samozrejme aj to môže byť jedným z riešení. ALE takmer určite samotný akt požiadania o ruku, to známe "vezmeš si ma" určite vyzneje ako vtip, bežná fráza a nie reálna žiadosť o ruku. A to aj v prípade, že to bude v jednej z najluxusnejších reštaurácii v meste, pri romantickej hudbe a sviečkach.

Povedzme si pravdu, nie je asi nič horšie ako neistý pohľad mladej dámy, ktorá rozmýšľa, či to bol vtip, alebo to nebodaj dnes myslí vážne. "Nie nemyslí. Určite nie s takýmto plieškom."

Lacné šiatrové zásnubné prstene

Na trhu s bižutériou existuje veľké množstvo napodobnenín exkluzívnych šperkov. Pozor - to, že sú to napodobneniny Vám automaticky nezaručuje, že budú aj lacné. Bižutéria, pekná napodobnenia diamatového zásnubného prsteňa, Vás môže výjsť na 30 - 60 EUR. Nie je to veľa, ale rozhodne ani nie málo na to, že si z obchodu odnesiete trochu kovu, v tom lepšom prípade so zirkónom.

Mladí páni, dôrazne Vás chceme upozorniť na to, keď už sa rozhodnete lásku Vášho života požiadať o ruku s takýmto lacným prsteňom, nikdy, ešte raz nikdy žene netvrďte, že je pravý diamantový. Ženy sú bystré stvorenia a rýchlo prídu na to, že ste im klamali. A táto lož sa ťažko odpúšťa - hlavne keď sa už pochválili svojim priateľkám.

Zásnubný prsteň s diamantom

Určite najlepšou odpoveďou na otázku "diamatový či obyčajný prsteň" je jednoznačne diamantový prsteň, napr. z bieleho zlata. Kto mal v živote možnosť poriadne si prezrieť diamant vsadený do zásnubného prsteňa, mohol sa presvedčiť o jeho nádhere a čírosti. Žiaden kameň nie je tak oslnivý a čistý. A taká má byť aj pravá láska. Možno Vám to príde ako cliché - ale je to jednoducho tak.

Zásnubný prsteň nemá byť len nejakou oficialitou, formalitou, ale hlavne predstavuje symbol, záväzok, že Vaša láska je ta pravá. Predsavzatie, že ste ochotní niečo obetovať a stráviť spolu zvyšok života. Symbol, že ste odhodlaní tomu druhému obetovať všetko, čo budete schopní.

Dalším dôvodom, prečo sa rozhodnúť pre zásnubný prsteň s diamantom je paradoxne cena. Na prekvapenie mnohých cena diamantového zásnubného prsteňa z bieleho zlata je už okolo 250 EUR. V porovnaní s napodobneninou to nie je až taký rozdiel, hlavne ak prihliadneme na dôležitosť okamihu, akým zásnuby určite sú.

Preto Vám v nasledujúcich 3 článkoch prinášame krátky prehľad, v nami samými overenom internetovom obchode s luxusnými šperkami, najkrajších zásnubných prsteňov s diamantmi.

Prehľad nádherných zásnubných prsteňov s diamantom z bieleho zlata:

zásnubné prstene s diamantom od 300 EUR

zásnubné prstene s diamantom od 500 EUR

exluzívne zásnubné prstene s diamantom od 1000 EUR

 

Na záver si ešte neodpustíme staré ale stále pravdivé cliché - diamanty sú večné, tak nech je večná aj vaša vzájomna láska.

Share

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.